Dezinfekční přípravek

bez chloru

Dezinfekční přípravek

Vlastnosti

Hlavní výhody

Snadná a bezpečná výroba a dávkování stabilního roztoku oxidu chloričitého bez generátoru. Ekologicky nezávadná a žádná produkce vedlejších produktů karcinogenní nebo nežádoucí dezinfekce. Komponenty TwinOxide jsou lehké, bezpečné a cenově výhodné pro dopravu a skladování s garantovanou trvanlivostí 5-ti let. Při aplikovaných koncentracích nemá korozní účinky. Selektivní oxidační činidlo (nereaguje například s amoniakem). Efektivní odstraňování zápachu z vody

Ekonomické výhody

Žádné investiční náklady ve výrobním zařízení. Minimální vstupní investice. Žádné stavební úpravy ani certifikace. Žádné složité a nákladné školení obsluhy nebo vysoké náklady na údržbu.

Mikrobiologické výhody

Silné, rychlé a účinné mikrobiologické činidlo v širokém rozsahu hodnot pH (pH 4-10). (např. oxidace sulfanu). Nemění senzorické vlastnosti vody. Stabilní roztok oxidu chloričitého. Není výbušný. Silné oxidační činidlo. Efektivní odstraňování biofilmu. Žádné rezistentní mikroorganismy.

Ekologické výhody

Nevytváří chlorderiváty jako např. TRIHALOMETAN, MUTAGEN X, HALOGENOCTOVÁ KYSELINA. Nízké zbytkové koncentrace dezinfekčního prostředku. Minimální zátěž odpadních vod.

(c) 2009 - 2019 TwinOxide CZ, s.r.o. - všechna práva vyhrazena, Národní třída 43, 110 00 Praha 1
webdesign ABweb.cz